Multi tablety zastanou veškerou práci za vás

Multi tablety zastanou veškerou práci za vás

Uvažujete nad tím, jak to udělat, abyste s údržbou vaší koupací nádrže měli pokud možno co nejméně práce? Rádi se koupete ve své nádrži, ale její údržba vás nebaví? Nevyznáte se ve složitém dávkování chemických přípravků a použití bazénové chemie je pro vás vysokou alchymií? V tom případě si zvolte takový přípravek bazénové chemie, který zastane hned několik funkcí najednou, a hravě s ním nahradíte několik dalších přípravků, které byste jinak museli pravidelně využívat.

potopená dívka

A přesně takovým multifunkčním přípravkem jsou multi tablety 5v1 do bazénu. Jedná se o přípravek na bázi chlóru v praktické tabletové podobě, takže to jediné, co musíte udělat, je vložit tabletu do plováku anebo do dávkovače tablet, ve kterých se budou tablety postupně rozpouštět a veškeré aktivní složky se účinně rozptýlí do celého objemu vodní nádrže.
blondýna ve vodě

A co konkrétně tyto multifunkční tablety umí? Jejich velkou předností je, že zastanou hned několik funkcí najednou:

Za prvé udržují optimální koncentraci chlóru ve vodě. Chlór jako účinná desinfekční látka zabraňuje bujení nežádoucích mikroorganismů a díky jeho dobré stabilitě je taková péče o vodu ve vaší nádrži trvalá a bez výkyvů.

Tablety se rovněž starají i o to, aby ve vaší vodě byla optimální koncentrace vodíkových iontů, a tedy i správná hladina pH, při které může účinná látka pracovat.

Tablety udržují hořečnaté a vápenaté ionty v rozpustné podobě, čímž zabraňují tvorbě inkrustů.

A to zdaleka ještě není vše. Neboť se starají také o to, aby voda ve vašem bazénu byla vždy dokonale jasná, a případnému vzniku zákalu zabraňují díky obsahu vločkovače. Ten všechny drobné nečistoty shlukuje do větších celků, které posléze zachytí filtrace anebo bazénový vysavač.


Multi tablety zastanou veškerou práci za vás
3.6 (72.5%)8