Skleněná láhev na vodu je nejlepší volbou. Proč?

Skleněná láhev na vodu je nejlepší volbou. Proč?


Sice se stále jedná o diskutabilní téma ohledně pitného režimu, kolik by měl dospělý jedinec za den vypít. Každopádně zásadní vliv na příjem tekutiny má, zda se jedná o osobu fyzicky pracující nebo jedince sedícího celý den v kanceláři. Rovněž i v tropických dnech je zapotřebí zvýšit příjem tekutiny.
voda ve sklenici.jpg
 
Stejně tak mnozí nemají jasno v tom, co náleží do pitného režimu a co naopak ne. Káva, sladké nápoje, pivo, limonády se rozhodně do pitného režimu nezapočítávají. Naopak čistá voda, neslazené čaje náleží do pitného režimu. V létě je ideální přidat do vody kousky čerstvého ovoce či salátovou okurku, kdy dojde i k příjemnému osvěžení.
 
Prioritou je zdravotní nezávadnost
 
Při koupi zajisté preferujete, aby skleněná láhev na vodu disponovala kvalitou a provázela vás nejen na cestách po delší dobu. Mějte na paměti, že sklo má oproti plastu značnou výhodu, neboť se jedná o zcela přírodní materiál. Jde tak o zcela ekologicky nezávadný výrobek. A nutno podotknout, že ze skla se pije zkrátka nejlépe. I obyčejná voda lépe chutná.
 
Sklo nikdy nechytá pachy z obsahu, jako je tomu u plastu, nerezu či hliníku. Pozitivní je, že skleněná láhev na vodu je poměrně lehká, neboť je uzpůsobená pro nošení v tašce. Vybírat můžete na základě velikosti, tj. ohledně objemu a rovněž dle barvy uzávěru.
 
Přednosti výrobku
 
Ideální na cestu, na výlet, ale i do tašky při cestě do práce, do města. Zkrátka tímto tak budete dodržovat pravidelný pitný režim, neboť budete mít nápoj stále u sebe. Sklo neuvolňuje do nápojů toxiny. Odolnost vůči mechanickému poškození.
skleněná láhev na vodu.jpg
 
Snadná údržba v rámci mytí. Odolnost i vůči vysokým teplotám a nárazům. Díky kvalitnímu víčku pevně drží a dokonale těsní. Eliminace rozlití nápoje v kabelce či v batohu. Kouzlo designu, kdy tak výrobek zaujme i svým vzhledem. Jedná se o velmi moderní výrobek.
 
Díky jednoduchému designu sluší láhev komukoli. Je ideální nejen pro sportovce nebo cestovatele. Doživotní garance výměny při rozbití.

Skleněná láhev na vodu je nejlepší volbou. Proč?
4.3 (85%)8